• Facebook Black Round
  • Twitter Black Round
  • Flickr Black Round

Teknoloji artık çok hızlı gelişiyor. Kimsenin bundan 10 yıl sonra teknolojinin geleceği noktayı hayal etmesi imkansızlaşıyor. Bundan 10 yıl önce 2010 yılının başlarında hayatımıza yeni yeni giren Instagram şu an artık bam başka bir mecraya dönüşmüş durumda. Neredeyse internet kullanan herkesin kayıt olduğu bu platform son yıllarda yerini Tiktok'a bırakmış gibi görünüyor. Tabi insanların ilgisi arttıkça ve kullanıcı sayısı arttıkça da bir çok insan buradan para kazanmaya başlıyor. Gelin bu konuya biraz daha yakından bakalım.
 

Neden Tiktok ? 
 

İnsanların kendini ifade etme şekli veya eğlence merkezi diyebiliriz. Belki de gerçek hayatta yapmaya cesaret edemeyeceğimiz şeyleri çok kolay bir şekilde kamera karşısına geçip yapabiliyoruz. İlk önce ne yapıyor bu insanlar ne saçmalıyorlar diyenler şu an Tiktok'a video atmadan duramıyor hatta takipçi sayılarını nasıl arttıracaklarını düşünüyorlar. Tam da burada İnsansepeti sizin yardımınıza yetişiyor. Tek yapmanız gereken Tiktok takipçi satın al sayfasını ziyaret etmeniz ve size en uygun olan hizmeti seçmeniz yeterli. Gerisini onlar hallediyorlar. Takipçileriniz çok kısa sürede onbinlere hatta yüzbinlere bile çıkabiliyor.

Tiktok Takipçi Almak Neden Önemli 

Rekabetin olmadığı zamanlarda Tiktok 'da popüler olmak çok kolaydı. Saçma bir video ile keşfete düşmek mümkündü. Hatta görüntü kalitesinin ya da içeriğin önemi yoktu. Çünkü çıta baya bi aşağıdaydı. Ama şimdi içerisi bildiğimiz hollywood filmlerini aratmayan bir sete dönüşmüş durumda. Kaliteli videolar , üzerinde çalışılmış içerikler ve hatta profesyonel video edit yapanlar bile var. Tabi bunların arasından sıyrılıp çıkmak artık çok zor. İçeriğiniz çok iyi olsa bile size bir kıvılcım gerekli. Hani ilk parlama olsa ve gerisi gelecek diyorsanız takipçi almanız çok mantıklı olacaktır. Aldığınız takipçiler sizin daha çabuk keşfete düşmenize yardımcı olacak. Daha popüler hesaplar arasında gireceksiniz. Bu da Tiktok algoritmasında baya önemli bir nokta. Lafın kısası bence takipçi alın.

İnsansepeti Güvenilir Mi ?

Ben defalarca kullandım. Hatta ara sıra Tiktok izlenme alıyorum. Daha hızlı keşfete düşüyor videolarım. Hatta son çıkarttıkları keşfet paketleri çok efsane tavsiye ederim. Bir çok site ve uygulama denedim. İnanın hiç biri insansepeti gibi rahat ve güvenilir değil. En sevdiğim nokta da hesabınızın şifresi vs vermenize gerek yok. Sadece kullanıcı adınızı yazıyorsunuz.Onlar geri kalanını hallediyorlar. Bence güzel iş. Ben çok sevdim.

Lafı daha fazla uzatmayayım. Yazımı okuduğun için sana çok teşekkür ederim. Umarım faydam dokunmuştur. Beni takip etmen dileğiyle :)